19 December 2018
Home » Teknologji » Samsung prezantoi një karikues wireless të dyfishtë për Note 9 dhe Galaxy Watch

Samsung prezantoi një karikues wireless të dyfishtë për Note 9 dhe Galaxy Watch

Së bashku me Galaxy Note 9, Samsung prezantoi një karikues wireless të dyfishtë i dizajnuar për flagshipin e ri dhe orën inteligjente Galaxy Watch.

Wireless Charger Duo ka dy panele karikimi wireless ku njëra i përket telefonit dhe tjetra orës inteligjente.

Secili prej tyre ka fuqi karikimi prej 12W dhe të dy mbështetin teknologjinë e karikimit të shpejtë.

Ndërsa Samsung shet prej kohësh një karikues të dyfishtë wireless, më i fundit ka dy panele veçmas.

Samsung nuk ka dhënë detaje rreth disponueshmërisë e as çmimit. Karikuesi ka dy ngjyra, zezë dhe bardhë. /PCWorld Albanian

The post Samsung prezantoi një karikues wireless të dyfishtë për Note 9 dhe Galaxy Watch appeared first on PCWorld Albanian.


(ICT Media)

About Bruno Sholla

Check Also

lenovo-thinkpad-l390-and-l390-yoga-laptops-1-1024x573.jpg

Lenovo prezantoi laptopët e parë me procesorët Intel të gjeneratës së 8-të

Lenovo përditësoi ditën e djeshme seritë ThinkPad L me dy laptopë të rinj të cilët ...