20 November 2018
Home » Kontakt

Kontakt

Adresa: Rruga e Durresit, perballe Min. Mjedisit

Tel : +355 68 40 15 215

Email: admin@shpresa.al

20 comments

  1. Pershendetje! Jam i interesuar per nje motherboard per Acer Aspire 7520. Ju lutem me njoftoni nese keni dhe sa kushton.

  2. pershendetje jam i interesuar per sony xperia z1 nqs e keni nqs jo kur mund te hyj ne tregun tone

  3. Pershendetje ! Nje proble ne laptopin tim me ka shqetesuar … Nganjehere laptopi im Asus (x501u white win 7)
    Nuk e di nese a problem me hard disk me duket , sidoqofte nuk jam i shigurte …. ju lutem me ndihmoni & ne ktheni pergjigjje !!!!

  4. prsh a mundem ta di sa e ka cmimin nje samsung galaxy note 3

  5. ju lutem sa kushton nje iphon 5 s

  6. PERSHENDETJE, IPHONE 5S KUSHTON 499 EURO. FALEMINDERIT.

  7. Pershendetje jam I interesuar per nje bateri celulari doogee voiager2dg310.

  8. sa kushton iphon 7?

Leave a Reply