23 February 2019
Home » Smartphones (page 13)

Smartphones

Samsung Electronics prezanton mini smartfonin Galaxy S4

Galaxy S4 Mini

Samsung Electronics ka prezantuar mini smartfonin Galaxy S4, me ekran të madh dhe kamerë cilësore. Mini Galaxy S4 ka një ekran 4.3 inç me 960×540 piksel dhe një procesor me dy bërthama 1.7Ghz. Gjithashtu ka një kamerë 8 megapixel, një memorie të integruar 8 GB edhe RAM 1.5 GB. Ndërsa paraardhësi i tij Mini Galaxy SIII kishte një ekran 4 ...

Read More »