20 February 2019
Home » Smartphones » BlackBerry publikoi reklamën e parë të telefonit inteligjent Priv. Shfaq tastierën e lëvizshme QWERTY!!!

BlackBerry publikoi reklamën e parë të telefonit inteligjent Priv. Shfaq tastierën e lëvizshme QWERTY!!!

BlackBerry ka publikuar reklamën e parë të telefonit inteligjent Priv me sistem operativ Android. Prodhuesi kanadez ka filluar të pranojë porosi që nga dita e djeshme.

Klipi i shkurtër të cilin mund ta ndiqni në fund të këtij artikulli shfaq smartfonin e ardhshëm dhe tastierën e saj QWERTY të lëvizshme. Në një postim në blog kompania krenohet me funksionalitetet e sigurisë dhe privatësisë që bart ky telefon.

Ngacmimet e BlackBerry shkojnë më tej vë theksin se 9 nga 10 produkte Android përmbajnë vrima sigurie kritike.

Telefoni inteligjent do të fuqizohet nga proçesori Snapdragon 808. Do të ketë ekran 5.4 inç dhe kamër 18 megapiksel. Bateria ka një kapacitet 3,410 mAh. (PCWorld Albanian)

q

w

About Argent Mata

Check Also

Ja 10 telefonat më popullorë të javës!!!!Sigurisht i gjeni dhe prane dyqaneve tona!!

Një tjetër javë ka kaluar dhe tani është koha për grafikun e përjavshëm të 10 ...